Гарантія та повернення
Товар, замовлений в нашому Інтернет магазині, ви можете повернути або обміняти протягом 14 днів.
Обов'язкові умови для повернення або обміну товару

1. Товар повинен бути повністю укомплектований
2. Наявність оригінальної і неушкодженою упаковки і ярликів
3. Дотримання товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і шкарпетки)
4. Перед тим, як повернути товар, необхідно обов'язково зв'язатися з менеджером для оформлення заявки на повернення. Повернення здійснюється по Новій пошті.
Повернення через Нову пошту
1. Товар можна повернути Новою поштою протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.
2. Для відправки товару необхідно по телефону +38 (098) 623 38 37 отримати реквізити для відправки повернення у менеджера.
3. Пересилання товару здійснюється за рахунок покупця.
4. Після відправки товару необхідно по телефону +38 (098) 623 38 37 повідомити менеджеру номер декларації.
Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного виду здійснюється повернення грошових коштів!
Шановні клієнти!
***
Звертаємо Вашу увагу на те, що наша компанія перевіряє товар перед відправкою і страхує його на повну вартість. Просимо вас обов'язково при будь-якому способі оплати: повна оплата за товар або накладений платіж - приділити 5-10 хвилин свого часу на пошті, та перевірити одержуваний товар. Візьміть з собою все, що необхідно для перевірки - батарейки, викрутку і т.д. (Наш менеджер завжди готовий підказати і проконсультувати з цього питання).

Так як йде доставка, транспортування - товар повинен бути Вами оглянутий і перевірений на пошті, обов'язково (пам'ятаєте, пред'явити поштою претензію Ви можете ТІЛЬКИ з відділення пошти). Отримуючи посилку, і підписуючи декларацію на пошті - Ви погоджуєтеся з тим, що товар був перевірений на пошті, Вас все влаштувало і претензій до пошти і магазину не маєте.

Якщо у Вас виникли проблеми або питання при отриманні товару, телефонуйте нам - ми допоможемо: +38 (098) 623 38 37 менеджер Світлана.
Made on
Tilda