Про нас
В каждом из нас есть талант!
Всім привіт! Ми Антон і Настя. І ми по той бік вашого екрану, коли ви гортаєте наш сайт. Нам 2 роки. Точніше, нашій компанії Monkey Family! :)

Така весела назва прийшла до нас не просто так. У душі все ми мавпочки, які любимо все яскраве, смачне, блискуче і вивчати цей світ! Дуже часто люди говорять, що у них немає талантів, вони не вміють малювати, немає голосу, слуху і т.д. Нам захотілося показати протилежне! Кожен може створити щось ексклюзивне та чарівне!
І ось, тепер наш основний асортимент ні що інше, як яскраві, блискучі картини алмазами.
Ми довго розмірковували на тему, що ж ми можемо запропонувати нашому клієнту, чим здивувати. Нам дуже хотілося, щоб це було щось душевне, цікаве та викликало емоції. Ми почали з 4 видів картин алмазами, запропонували клієнту і "бінго", йому сподобалося! ))) Люди писали багато позитивних відгуків, деякі просили швидше розширити асортимент, хтось спробувавши наші картини, серйозно ними захопився і почав дарувати свої готові роботи друзям та близьким!

Ця звістка нас дуже зарядила на нові ідеї та звершення. Звичайно ж, ми в щільну зайнялися підбором нових дизайнів, радилися уже з існуючими фанатами, з деякими подружилися. Сьогодні Monkey Family - це улюблений магазин творчості для дітей та дорослих. Магазин натхнення, самовираження і фантазій! Для того, щоб створити своїми руками шедевр не потрібно бути Пікассо! ) За допомогою наших картин кожен бажаючий зможе створити блискучий шедевр - картину викладену стразами, яка прикрасить ваш будинок і стане чудовим подарунком! У нас представлений великий асортимент картин алмазами на будь-який смак.

Наші картинами алмазами мають неймовірне властивість, вони затягують! А ще це відмінний подарунок, як для діток, так і для дорослих. Ми щасливі, що ви, наші дорогі клієнти, з нами! А якщо ви ще не з нами, заходьте, щоб обрати собі картину по душі. Впевнені, у нас ви знайдете нове хобі для себе!
Made on
Tilda